+ 48 601 651 247    Napisz do nas

Niezawodność

NIEZRÓWNANA PRODUKTYWNOŚĆ DRUKARKI GAMMA XD: CZAS GOTOWOŚCI DO PRACY PONAD 97%

Urządzenia Gamma XD gwarantują wysoką powtarzalność i niezawodność, co ma zasadnicze znaczenie dla firm ceramicznych utrzymujących produkcję ciągłą w trybie 24/7. Analizy systemów Gamma XD firmy Durst zainstalowanych u klientów pokazują średnią dostępność/czas pracy przekraczający 97% - i to bez konieczności wymiany głowic nawet po wyprodukowaniu ponad 10 milionów m2 płytek rocznie na jednej drukarce.

Dzięki solidnej konstrukcji, tak naprawdę drukarki Gamma XD nie wymagają ciągłych ani nawet okresowych regulacji, co jest wymagane w przypadku innych urządzeń, oferując przy tym znaczne korzyści dla wszystkich firm, które dokonują częstych zmian wytwarzanych produktów i realizują produkcję mniejszych partii.

 

Dzięki tym wyjątkowym funkcjom i właściwościom, drukarki Gamma XD znalazły zastosowanie w wielu instalacjach i liniach produkcyjnych w różnych krajach na całym świecie, także w firmach, które wcześniej nie korzystały z technologii Durst, ale doceniły całościowy stosunek ceny do wydajności, biorąc także pod uwagę rosnące obecnie całkowite koszty systemu i jego użytkowania (TCO – Całkowity Koszt Eksploatacji/Posiadania od ang. Total Cost of Ownership), a nie tylko sam koszt zakupu. Innymi słowy, na podstawie swoich doświadczeń, klienci firmy Durst potwierdzili, że cena zakupu drukarki nie jest jedynym czynnikiem, jaki należy rozważyć przy podejmowaniu właściwej decyzji z długoterminowymi jej skutkami. Należy raczej wziąć pod uwagę całkowity koszt eksploatacji, a także wysoką niezawodność i dostępność systemu bez ograniczeń w tworzeniu nowych i wymagających produktów, co jest tak istotne by uzyskać potrzebne wyróżnienie danej firmy na tak konkurencyjnym obecnie rynku płytek ceramicznych.

 

DWA PRZYKŁADY PRODUKTYWNOŚCI / NIEZRÓWNANEJ GOTOWOŚCI DO PRACY I CIĄGŁEJ DOSTĘPNOŚCI DRUKAREK GAMMA XD

 

Poniżej przedstawione są niektóre dane 2 drukarek produkcyjnych Gamma XD zainstalowanych w dwóch różnych firmach na podstawie oprogramowania i plików Gamma LogFiles, które są automatycznie zapisywane w sposób ciągły i które potwierdzają wysoki i niezrównany czas pracy w trybie ciągłym 24/7 przy dziennej produkcji powyżej 20,000 m2; dane zebrane z okresu kilku tygodni.

 

 

1) CZAS PRACY DRUKARKI GAMMA 108XD przy szerokościach drukowania do 1000 mm

Czas pracy od 97 do 100% przy produkcji non-stop w trybie 24/7, przy produkcji Ø 20.000m/2 dziennie!

2) CZAS PRACY DRUKARKI 148XD przy szerokościach drukowania do 1400 mm

Czas pracy od 99 do 100% przy produkcji non-stop w trybie 24/7, przy produkcji ponad 20.000m/2 dziennie!POLINDEX - Autoryzowany dystrybutor rozwiązań Durst

Dzięki rozwiązaniom firmy Durst oraz naszej fachowej pomocy przy wdrożeniu tych rozwiązań, oferujemy naszych klientom wysoką jakość druku, dużą wydajnośc i niezawodność oraz optymalizację kosztów produkcji.
Posiadamy dobrze wyszkolony i mobilny serwis oraz magazyn części zamiennych.

Informacje

Kontakt

tel. + 48 601 651 247
Napisz do nas