+ 48 601 651 247    Napisz do nas

Rho Vetrocer Seria

Durst jest specjalistą w dziedzinie przemysłowych systemów drukowania przeznaczonych do szkła.

Z połączenia technologii druku cyfrowego,którą Durst od 15 lat intensywnie bada i realizuje w systemach drukowania stosowanych w przemyśle, z dopracowanym oprogramowaniem, innowacyjną technologią atramentu z nieorganicznymi pigmentami i najnowszą techniką głowic drukujących powstał innowacyjny system drukowania do dekoracji szkła. Spełniane są przy tym normy budownictwa z użyciem szkła, a architekci wnętrz, projektanci, architekci i zakłady uszlachetniania szkła otrzymują nowe możliwości kreatywnego wzornictwa. Cyfrowa technika drukowania Inkjet, z którą Durst już od ponad 10 lat rewolucjonizuje światowy rynek drukowania na płytkach ceramicznych, pozwala cenowo korzystnie, szybko i bez druku wstępnego zadrukować margines ochronny szkła fasadowego różnych rozmiarów, szklane drzwi, meble, ściany działowe, tylne ściany kuchenne, osłony wyciągów lub przyrządów i wiele innych.

Seria Rho Vetrocer ma asymetryczny (lustrzany) układ głowic drukujących, więc nanoszenie koloru zawsze odbywa się w ten sam sposób podczas dwukierunkowego drukowania, co zapobiega przesuwaniu się kolorów i prążkowaniu. Wydajność i kolory serii Rho Vetrocer mogą być opcjonalnie rozszerzone. Podstawowy model Rho Vetrocer Basic z jednym modułem na każdy kolor drukuje z wydajnością około 25 m2 /h w dobrej jakości bez efektu prążkowania.
Rho Vetrocer Presto z dwukrotnie większą liczbą modułów drukuje z wydajnością 55 m2 /h, a Rho Vetrocer HS z czterokrotnie większą liczbą modułów drukuje z wydajnością 105 m2 na godzinę.

Technologia Flow firmy Durst z cyrkulacją atramentów ceramicznych w głowicach drukujących zapewnia stały przepływ atramentu wewnątrz głowicy, co zapobiega blokowaniu dysz, ponieważ ciągle jest pompowany świeży tusz. Ma to istotne znaczenie z uwagi na sedymentację i wysychanie atramentów z dużym udziałem pigmentów nieorganicznych.

Bardzo precyzyjne prowadzenie sań za pomocą pól elektromagnetycznych, bioniczny wspornik ze stopu aluminiowo-krzemowego, posuw taśm, elektronika na bazie światłowodów , oprogramowanie stacji roboczej z system Linux, podobnie jak stabilna konstrukcja stelaża podstawowego od dziesięcioleci sprawdzają w ponad 2500 urządzeniach znajdujących się na rynku. 

Urządzenia firmy Durst sprawdziły się w przemyśle: są niezawodnie skonstruowane i przystosowane do pracy 24/7. Mogą być podłączone do istniejących linii produkcji szkła, mogą pracować samodzielnie lub w całkowicie zautomatyzowanych liniach produkcyjnych.

Durst Rho Vetrocer – szansą rentownego uczestnictwa we wzrastającym rynku.

POLINDEX - Autoryzowany dystrybutor rozwiązań Durst

Dzięki rozwiązaniom firmy Durst oraz naszej fachowej pomocy przy wdrożeniu tych rozwiązań, oferujemy naszych klientom wysoką jakość druku, dużą wydajnośc i niezawodność oraz optymalizację kosztów produkcji.
Posiadamy dobrze wyszkolony i mobilny serwis oraz magazyn części zamiennych.

Informacje

Kontakt

tel. + 48 601 651 247
Napisz do nas